1e Puntenwedstrijd 2015 – Workum

In categorie Hengelsport Nieuws by webmaster

WORKUM. Op zaterdagmorgen 21 november is de eerste puntenwedstrijd gevist van HSV Ons Genoegen te Makkum. De vislocatie was de Diepe Dolte te Workum. Het was fris weer, eerst scheen de zon uitbundig, maar later begon het te regenen en werd het niet meer droog. Er is goed gevangen, de vangst bestond vooral uit kolblei, maar er werden ook blankvoorns, alvers, baarzen en possen gevangen. Ids Idzenga haakte een dikke snoek, maar verspeelde hem helaas. michael-golden-steknr-8

Bij deze wedstrijd krijgt een visser voor iedere blankvoorn 50 gram bonusgewicht.

De uitslag was als volgt:

naamstekgewichtvoornbounus gewichttotaal gewicht
F van Duinen11598584006385
H Olde Olthof6569194506141
K. Bakker10565163005951
I Idzenga1244802914505930
P Roedema13488321004983
H Nauta5458242004782
T Landskroon2424284004642
T Wielinga3436931504519
J van Brussel7386121003961
R den Boer934681503518
F Temme1305931503209
kK. Golden8160052501850
B Dorenbos415481501598