2e puntenwedstrijd gevist te Workum

In categorie Hengelsport Nieuws by webmaster

WORKUM. Op zaterdagmorgen 5 december is de tweede puntenwedstrijd gevist van HSV Ons Genoegen te Makkum. De vislocatie was de Diepe Dolte te Workum. Het was zacht weer en er stond een harde tot stormachtige wind van opzij. De vangsten waren niet om over naar huis te schrijven en bestonden hoofdzakelijk uit kleine posjes en baarsjes. Tony Landskroon ving een paar grotere vissen en won daarmee de wedstrijd. Bij deze wedstrijd krijgt een visser voor iedere blankvoorn 50 gram bonusgewicht. tony-landskroon-steknr-8

De uitslag was als volgt:

naamstekgewichtvoornbonus gewichttotaal gewicht
Tonnie Landskroon8215873502508
Anne Dirk van Assen1149821001598
Hennie Nauta10101573501365
Bert Dorenbos1212631501313
Jaap van Brussel11116131501311
Rob den Boer9108642001286
Harrie Olde Olthof71272001272
Piet Roedema61077001077
Klaas Bakker27922100892
Freerk van Duinen559100591
Frans Temme458500585
Teake Wielinga30000