Gescheiden koppelwedstrijd

In categorie Hengelsport Nieuws by webmaster

Zaterdag 3 oktober is de jaarlijkse “gescheiden koppel” van HSV Ons Genoegen Makkum e.o. weer gevist in de Workumer-trekvaart. 40 Koppels kwamen rond half 7 samen in De Gearhing te Parrega voor de loting, koffie en bijbehorende gezelligheid. [SinglePic niet gevonden]

De ene helft van alle koppels zaten op het parcours richting Bolsward en de andere helft ging richting Workum. Beide delen van het parcours waren weer opgedeeld in 4 aparte vakjes, elk met een eigen puntentelling. De kansen waren hierdoor optimaal verdeeld, waardoor iedereen om 09.00 uur gemotiveerd van start ging.

Het weer was prachtig, het parcours en de stekken waren uitstekend verzorgd… wat kon er nog mis gaan? Voor een groot aantal vissers ging er dan ook helemaal niets mis. Maar de brasems die hier normaal gesproken uitstekend te vangen zijn, lieten het deze dag volledig afweten. Hierdoor maakte de vaste stok duidelijk het verschil. De vissers die met de feeder toch de volle 5 uren bleven volhouden in de hoop dat de brasem alsnog zou gaan bijten, visten dan ook achter het net.

Het grootste deel van de vissers kwamen na de wedstrijd weer terug voor de prijsuitreiking waardoor deze wedstrijd als een geslaagde en vooral ook gezellige wedstrijd het archief in gaat.

nrKoppel 1Koppel 2ABPuntengewichtprijs
1Gooitzen HagerJan Kooistra1752180141e
2Sake v/d MeerHenk de Haan44512113162e
3Henk VeenstraKlaas Mozes1479585663e
4Henk HoekstraSipke Marra1847579264e
5Rene SeefatGrietus de Vries2560573375e
6Geert v/d MeerLieuwe Pander1084699826e
7Dhr. BergerDirk Visser4281691387e
8Koert SchokkerWillem Schokker2482689848e
9Arie LeijenKoos Hovius3259676749e
10Henk MulderJan Weening87771095310e
11Siep BloemTabe Bleeker37081259411e
12Klaas HoenGeert van Mourik28381043612e
13Klaas KooistraHarm Bekkema16878756313e
14Dave MartensRein Pal435886604
15Freerk van DuinenPiet Roedema317298712
16Peter BiesTippie Boersma305395873
17H. PostemaE. v/d Kamp175795211
18Eize KammingaJaap Cruiming1971108073
19Harm KorsMax Kors962107975
20Geert JacobsHarm Broekstra1356105142
21Be SluiterDoeke de Wit1548105043
22Hielke SoetenFred v/d Ham2854115270
23R. AltenburgTim Postma567129099
24Johannes SnipHilko Snip2980126096
25Bert DorenbosRemco Dorenbos3965124425
26Tonny LandskroonHenny Nauta3776137194
27Arjen AntonisseWiebe Rusticus2688136773
28Teake WielingaPiet Topma4068136251
29A HofstraS Veenstra469148249
30Koos PitPiet Bakker3674156237
31Herman IedemaJan Zijlstra2163153437
32Klaas BakkerHarrie Olde Olthof2349163474
33Willie BrandsemaFreddy van Dekken1285183483
34Wil BakkerRuud Roelvink4164182315
35Rene de JongMichel Golden3561182256
36AD van AssenFrans Temme673196376
37Jan BousmaReino Dijkstra2786193917
38Tonny de JongeJan Schoenmakers3846n.g.0
39Bertus KortmanFelix Ring1150n.g.0
40Gerard BrandsmaAnne van Dijk2052n.g.0