Uitslag Open gescheiden koppelwedstrijd 2019

In categorie Hengelsport Nieuws, Wedstrijdvissenby webmaster

Op zaterdag 28 september is onze jaarlijkse Open Gescheiden koppelwedstrijd gevist. Er waren 30 koppels die gezamenlijk streden om mooie vleesprijzen. De vislocatie was de workumertrekvaart

F. Visser en J. de Boer wisten de minste punten te vergaren, met 2 punten en het meeste gewicht aan vis gingen ze met de 1e prijs en de eer naar huis.  G. vd Meer en L. Pander werden 2e, ook met 2 punten maar met minder gewicht aan vis gevolgd door H. Veenstra en R. Achttien met de 3e prijs.

Wij bedanken iedereen voor hun deelname en tot volgend jaar!

Bekijk hier de volledige uitslag:

Uitslag gescheiden Koppelwedstrijd 28-09-2019

     Vak AVak AVak BVak B  
Naam:Naam:SteknrSteknrPuntenGewichtPuntenGewichtPuntenGewicht
1VISSER FBOER J DE154115128113077218205
2MEER G V/DPANDER L28331516519165214330
3VEENSTRA HACHTTIEN R3432577527950413725
4HOOGSTEEN MHAGER G858545241340067924
5WIT D DESLUITER BE256347503303067780
6DAMHUIS MDAMHUIS J6311908275263814345
7MARRA SHOEKSMA H14326303028897811927
8WESTRA BBOORSMA T1237340305552889558
9IEDEMA HZIJLSTRA J1464456155583910144
10BLOEM SBLEEKER T2551539664284096806
11KOOISTRA KBEKKEMA H11474378365202108985
12BAKKER KOLDE OLTHOF H18382459483393107987
13ASSEN A D V.TEMME F103673842467461110588
14SNIP HSNIP J27529132023230114550
15BROEKSTRA HJACOBS G5509280536919129724
16TIBBERSMA RSCHOKKER K7428335646102129458
17MARTENS DPAL R21444444584032128477
18BRUINS RBRUINS Y29343464892482127130
19BAKKER WROELVINK R243925114101691126805
20VRIES G DESEEFAT R264010130437545138849
21MIJNHEER JPOSTEMA H4496392674222138148
22JAGERSMA HRENKEMA W22357253365485138018
23KUIPER HSWART K20557284771930144777
24JONG R DEVOS S17599158152590144171
25TOPMA PWIELINGA T30456267593843156518
26JONG R DEGROOTHOFF R13535305710860153917
27JONGE T. DESEINSTRA D95710266362050164713
28ROSKAM NDUINEN F VAN16608282081670164490
29ANTONISSE ANEKKER N DE234882013102924184937
30DORENBOS BDORENBOS R19541014529880192332
3100
32Totaal1107891385290249318