Gescheiden koppelwedstrijd vervist

In categorie Hengelsport Nieuws, Wedstrijdvissenby webmaster

PARREGA. Zaterdag 6 oktober is de gescheiden koppelwedstrijd vervist. Maar liefst 90 sportvisser in 45 koppels visten mee. De dag startte met regen, heel veel regen maar naarmate het later werd klaarde het weer op. Er werd redelijk vis gevangen, de vangsten vielen niet tegen. De volgende koppels vielen in de prijzen:

HSV-Makkum Koppelwedstrijd 2012 
Vak AVak BTotaalVak AVak B
Naam:Naam:Visvereniging:PntGew.PntGew.T. PntT. Gew.SteknrSteknr
1Roel van der MolenHenk PostemaHarkema152673402349290361
2H. SnipJ. SnipNuis240074294066947272
3Herman IedemaJ. ZijlstraKootstertille615481650078048154
4Gooitzen HagerRoel van der VaartKootstertille7290726407993143570
5Jappie de VriesKlaas BakkerMakkum82398345411169393476
6Henk HoeksmaSipke MarraWestergeest3274982432115181490
7CoxDave MartensHeerenveen5185772766124623762
8Sake van der MeerArie LeyenKootstertille7149262720134212880
9Rein PalRene TibbesmaHeerenveen102214438241460383853
10Hennie NautaTonny LandskroonMakkum419071017891436961788
11Geert JacobsHarm BroekstraNuis92283630841553673666
12G. de WitteE. Mulder338921319831658754657
13K. SchokkerW. SchokkerOosterwolde151659250371766962847
14G. FrietemaJ. HarstraTijnje121145534121745571267
15Geert van der MeerLieuwe PanderSurhuisterveen239391610501849894155
16Freddy van DekkenWillie Brandsema814271022631836901168
17Menno HoogsteenHenk de HaanKootstertille181488166031980912592
18Tjeerd BaluwGrietus de VriesGorredijk630301412102042403373
19Doeke de WitBe SluiterMakkum43384177232141073978
20Michiel GaasendamEize KammingaKootstertille914151216612130762282
21Tabe BleekerSiep BloemWestergeest161545725402340853291
22KortmanRing1013121315892329011383
23Meine KempenaarHenk MulderLeeuwarden140572302440572456
24Klaas KooistraHarm BekkemaKootstertille1310241117052427292185
25Hans VijgenboomHans WisseLeeuwarden111170151297262467658
26Jappie MijnheerBernd BoveKootstertille167301121082728381965
27Frans TemmeAnne Dirk van AssenMakkum191375920412834164286
28Rene de JongBert DoornbosMakkum531442302831444574
29Bernard de WitR. FrequinKootstertille132084158542829384084
30Rob den BoerRuud de BoerMakkum122108167902828984477
31Anne van DijkGerard BrandsmaDrachten230528322828322089
32LosBuitenhuis211117825502936673051
33Arjen AntonesseWiebe RusticusKootstertille1715131418413133543150
34Peter BiesHenk VeenstraHarkema141859179183127772963
35W. van der KampEgbert van der KampOldemarkt112169205503127193760
36Piet RoedemaFreerk van DuinenMakkum2011581220673232254364
37Joop GerritsmaWil BakkerMakkum230923983223981848
38Bert AltenaTeake WielingaMakkum14100918675321684969
39Piet TopmaHarrie Olde OlthofMakkum15740186783314181671
40Jacob van der BoschJan MutsaarsSumar18628195743712021559
41Reino DijkstraJan BouwsmaKootstertille17721230407211479
42Albert HofstraHenk HofstraGorredijk2210522304510522752
43Jaap van der LaagPieter de JongMakkum23668230466682687
45Bouke WestraTippie BoersmaKootstertille230230460581
46F. AlmaJ. TerpstraKootstertille2302304602375