Goede vangsten tijdens de gescheiden koppelwedstrijd!

In categorie Hengelsport Nieuws by webmaster

Zaterdag 2 oktober stond de jaarlijkse gescheiden koppelwedstrijd van HSV Makkum e.o. weer op de kalender. De opkomst was goed, 72 wedstrijdvissers hadden zich hiervoor opgegeven. De wedstrijd vond plaats in de Workumertrekvaart tussen Tjerkwerd en Workum. 36 vissers zaten op het parcours richting Tjerkwerd, terwijl de andere 36 koppelgenoten aan de slag moesten richting Workum. het-parcours

Het resultaat van beide “gescheiden” vissers werd in punten omgezet met het doel om gezamenlijk zo weinig mogelijk punten te behalen.
Het verzamelpunt was deze keer niet in Parrega maar in Hotel De Groene Weide in Bolsward. Ook deze locatie voldeed prima voor dit gezelschap, waardoor de dag goed en gezellig van start ging. img_8449

Na de koffie, de loting, het openingswoord van Harrie Olde Olthof en de technische uitleg van Frans Temme, vertrokken de vissers naar het wedstrijdwater. Er was voldoende tijd voor de opbouw van alle spullen waardoor iedereen om 9 uur goed voorbereid van start kon gaan. img_8450

De weersomstandigheden waren prima, dus het kwam nu op de vis en de vissers aan of het overall een geslaagde wedstrijd zou worden. En dat is gelukt, want over het algemeen waren de vangsten redelijk tot goed te noemen. Doordat de vangsten hoofdzakelijk uit kleine vis bestonden was de vaste stok onmisbaar. Hoewel in het B-vak richting Workum her en der ook nog wel vis met de feeder aan de overkant te vangen was, bestond de vangst ook hier hoofzakelijk uit kleine vis.

Het winnende koppel ontving tijdens de prijsuitreiking in Hotel De Groene Weide de grootste vleesschotels, dankzij een vangst van ruim 12 kilo. In totaal waren er voor 13 koppels vleesschotels te winnen, ruim 1 op 3 dus. Onze dank gaat uit naar alle vrijwilligers die zich hebben ingezet voor de organisatie van de geslaagde wedstrijd.

De uitslag:

 Koppel 1Koppel 2VAK AVAK BPuntengewicht Agewicht Btotaal gewicht
1J.MijnheerE v/d Kamp256045227740812635
2S BloemT Bleeker14794316729766143
3H de HaanS v/d Meer104453905679310698
4Koert SchokkerWillem Schokker35615437251679539
5A D van AssenF Temme7455202671089134
6F VisserKl. Mozes28545561125678178
7K. KooistraH Bekkema34705540926498058
8D MartensR Pal13416313564029537
9T de JongeD Seinstra2646736521389503
10A AntonisseO Koop Teisma37806384243258167
11H PostemaG Praamstra38746485221507002
12M HoogsteenJ Kooistra30537544618417287
13PostmaAltenburg24518267834766154
14R NanningsS Laan17578384211144956
15G v/d MeerL Pander23499309353788471
16A LeyenK Hovius40659599511857180
17P VierhoutB Kortman1759551012876797
18P BiesT Boersma32599330729696276
19H HoekstraS Marra125810293617804716
20G KroesA Abbink277310322914184647
21H Olde OlthofB Sluiter96211114827713919
22P RoedemaF van Duinen87711151515573072
23R TibbesmaJ v/d Weide184712214329225065
24H IedemaJ Zijlstra37812119819173115
25R de BoerR den Boer294213190436455549
26W BakkerR Roelvink396813107724083485
27G JacobsH Broekstra56713144116183059
28T HooismaT Landskroon224314144941315580
29T WielingaP Topma20551420199602979
30T BlauwP Alberts46914172211652887
31K PitH Soeten155015172225404262
32J BousmaR Dijkstra337115272512593984
33G de VriesR Seefat216315177115413312
34H SnipJ Snip317217206811443212
35R de JongM Golden11481715587362294
36A HofstraS Veenstraniet gewogen000
110407100445210852