Stevige plensbuien bij de vierde zomerwedstrijd

In categorie Hengelsport Nieuws, Wedstrijdvissenby webmaster

Wedstrijd locatie: Heerenveens kanaal te Heerenveen

Aan deze wedstrijd deden 21 vissers mee die probeerden zo veel mogelijk gewicht aan vis bij elkaar te hengelen en te strijden voor de 1e plaats. Deze wedstrijd werd gevist het heerenveens kanaal te Heerenveen.

Het Heerenveens kanaal, industriegebied Heerenveen

Stevige regen

Er stond een stevige plensregen maar gelukkig werd het aan het eind van de ochtend droog. Wel begon het vervolgens hard te waaien. Door de meeste deelnemers is goed gevangen.

Onder moeders paraplu!

 

Actiefoto’s van de wedstrijdvissers

Winnaar van de wedstrijd was Harrie Olde Olthof. Met kop en schouders won hij de wedstrijd op steknummer 20.

Uitslag Zomerwedstrijd 4 2019

Vak ASteknr.GewichtUitslag
Freerk van Duinen978871
PietTopma169142
Rene de Jong528053
Roan de Jong726004
Ruud de Boer424405
Rob den Boer215856
Adrie de Boer sr.1012547
Frans Temme39758
Wil Bakker67839
Rob Ras8010
Vak BSteknr.GewichtUitslag
Harrie Olde Olthof20147611
Adriaan de Boer jr1340312
Siem Vos2133843
Gerard van der Kooy1933594
Ruud Roelvink1731435
Teake Wielinga1527596
Nick Roskam1823007
Rienk Groothof1221508
Bert Dorenbos1618119
Goos van der Kooy11165010
Klaas Bakker1410011