Regio Najaarswedstrijd; Veel kleine vis, weinig brasem.

In categorie Hengelsport Nieuws, Wedstrijdvissen by webmaster

Op 13 september is de najaars-regiowedstrijd gevist, georganiseerd door de gezamenlijke besturen van HSV de Voorn te Harlingen, HSV Ons Genoegen te Makkum, HSV De Bears te Balk en HSV de Deinende Dobber te St. Annaparochie. De vislocatie was de Workumer Trekvaart. De organiserende vereniging was deze keer HSV de Voorn uit Harlingen. Er deden 29 vissers mee aan de wedstrijd en er werd gevist van 09.00 – 13.00 uur. Er werd in vier vakken gevist, waarvan twee vakken (A en B) tussen Tjerkwerd en Parrega en twee vakken (C en D) tussen Parrega en Workum.

Om 07.30 uur werden de visstekken verloot in dorpshuis de Gearhing te Parrega. Na het openingswoord van Adrie de Boer vertrok iedereen naar de waterkant en kon worden begonnen met het opbouwen van de stek. Om 09.00 uur klonk het beginsignaal.

Het was prachtig zonnig weer met de wind van opzij. De visvangst viel over het algemeen niet tegen. De vaste stok was favoriet, de brasem was niet echt los, er werd voornamelijk kleine vis gevangen. Grote pechvogel was Adrie de Boer. Hij kreeg een grote karper aan de haak, maar gleed uit en ging te water. De karper was weg en Adrie had een nat pak.

Na vier uur gevist te hebben ging om 13.00 uur het eindsignaal en werd na de weging de prijsuitreiking gehouden in het dorpshuis, waar voor iedereen een snack klaar stond. Hierna ging spreker van dienst Adrie de Boer over tot de prijsuitreiking en kregen de prijswinnaars een vleespakket mee naar huis. Na afloop werd een groepsfoto van de prijswinnaars gemaakt.

De uitslag was als volgt:

Vak AVerenigingStekPntGewicht
A.de Boer JRDe Voorn Harlingen315277
Fred v/d HamDe Bears Balk124537
A . LandskroonOns Genoegen Makkum733976
h.nautaOns Genoegen Makkum243493
b van der veenDe Voorn Harlingen553270
Piet BakkerDe Bears Balk461790
Koos PitDe Bears Balk671165
Totaal23508
Vak BVerenigingStekPntGewicht
Frans TemmeDe Deinende Dobber1114216
Teake WielingaOns Genoegen Makkum1422337
Menno JongkindDe Bears Balk1031716
Rene de JongDe Deinende Dobber941679
Geert ScholtenDe Bears Balk1651560
Hijlke SoetenDe Bears Balk1361307
Wiebe v/d WerkDe Bears Balk1571148
J. v. d. LaagDe Deinende Dobber1281010
Totaal14973
Vak CVerenigingStekPntGewicht
Bert AltenaOns Genoegen Makkum2315976
ids idzengaOns Genoegen Makkum2023972
Sietse FeenstraOns Genoegen Makkum1933245
IJsbrand KielaDe Bears Balk2442923
Rob den BoerDe Voorn Harlingen2152703
A.de Boer SRDe Voorn Harlingen1861944
Wil BakkerOns Genoegen Makkum2271851
Totaal22614
Vak DVerenigingStekPntGewicht
Klaas BakkerOns Genoegen Makkum3219438
Sytze van der MeerDe Voorn Harlingen2623719
HarrieOns Genoegen Makkum3033180
freerk van duinenOns Genoegen Makkum3143102
Ruud de BoerDe Deinende Dobber2952988
rob rasOns Genoegen Makkum2862790
Pieter de JongDe Deinende Dobber2571381
Totaal26598
Totaal over 4 vakken87693

Klaas Bakker werd regiokampioen. Hij was de beste visser over de 2 regiowedstrijden.

Regiokampoenschap Voorjaar Najaar Totalen 
Naam:Visvereniging:PntGewPntGewTot PntTot Gew
Klaas BakkerOns Genoegen Makkum1818419438217622
Frans TemmeDe Deinende Dobber11278014216216996
Ids IdzengaOns Genoegen Makkum11413523972318107
Teake WielingaOns Genoegen Makkum11366822337316005
Bert AltenaOns Genoegen Makkum3457015976410546
Adriaan de BoerDe Voorn Harlingen4482415277510101
Hennie NautaOns Genoegen Makkum2757743493611070
Ruud de BoerDe Deinende Dobber21308152988716069