Koos Pit regio kampioen 2018!

Op 15 september is de najaars-regiowedstrijd gevist, georganiseerd door de gezamenlijke besturen van HSV de Voorn te Harlingen, HSV Ons Genoegen te Makkum, HSV De Bears te Balk en HSV de Deinende Dobber te St. Annaparochie. De vislocatie was de Workumer Trekvaart. De organiserende vereniging was deze keer HSV de Voorn uit Harlingen. Er deden 28 vissers mee aan de wedstrijd en er werd gevist van 09.00 – 13.00 uur. Er werd in vier vakken gevist tussen Tjerkwerd en Parrega.

Tussen 7.00 en 7.30 uur werden de visstekken verloot in dorpshuis de Gearhing te Parrega. Na het openingswoord van Adrie de Boer vertrok iedereen naar de waterkant en kon worden begonnen met het opbouwen van de stek. Om 09.00 uur klonk het beginsignaal.

Tot 11.00 uur was het volop zonnig, daarna trok langzaam maar zeker de lucht steeds verder dicht. De meeste vis werd gevangen tussen Parrega en Workum, richting Bolsward was het een stuk slechter. De kop- en eindstekken waren favoriet, hier werd de meeste vis gevangen. Na vier uur gevist te hebben ging om 13.00 uur het eindsignaal en werd na de weging de prijsuitreiking gehouden in dorpshuis de Gearhing, waar voor iedereen een snack klaar stond. Hierna ging spreker van dienst Adrie de Boer over tot de prijsuitreiking en kregen de prijswinnaars een vleespakket mee naar huis. Na afloop werd een groepsfoto van de prijswinnaars gemaakt. De uitslag was als volgt:

Vak A:
1) Pier Schram, HSV de Bears, 8.260 gram
2) Piet Topma, HSV de Deinende Dobber, 4.618 gram
3) Frans Temme, HSV de Deinende Dobber, 4.595 gram

Vak B:
1) Adriaan de Boer, HSV de Voorn, 5.273 gram
2) Klaas Bakker, HSV Ons Genoegen, 4.395 gram
3) Wiebe vd Werk, HSV de Bears, 2.702 gram

Vak C:
1) Anne Dirk van Assen, HSV de Deinende Dobber, 9.453 gram
2) Tonny Landskroon, HSV Ons Genoegen, 8.221 gram
3) Ko Jacobs, HSV de Bears, 7.561 gram

Vak D:
1) Koos Pit, HSV de Bears, 9.181 gram
2) IJsbrand Kiela, HSV de Bears, 7.410 gram
3) Freerk van Duinen, HSV Ons Genoegen, 7.230 gram

Na afloop werd de kampioen van de regiowedstrijden van 2018 bekend gemaakt. De eer was voor Koos Pit van HSV de Bears, hij heeft in totaal 17.972 gram gevangen.

De uitslag na 2 regiowedstrijden

 naamVerenigingstekGew. VoorjaarpuntenstekGew. NajaarpuntenTot. Gew.Tot. Pnt
1Koos PitHSV de Bears Balk18879112391811179722
2Anne Dirk van AssenHSV de Deinende Dobber15733712294531167902
3Pier SchramHSV de Bears Balk2680321182601162922
4Frans TemmeHSV de Deinende Dobber2968682645943114625
5Klaas BakkerHSV Ons Genoegen Makkum32620831543952106035
6Rob RasHSV Ons Genoegen Makkum19822122668064150276
7ijsbrand kielaHSV de Bears Balk17728942874102146996
8Tony LandskroonHSV Ons Genoegen Makkum7437542182212125966
9Fred v/d HamHSV de Bears Balk26317253452497696
10Adriaan de Boer jrHSV de Voorn Harlingen274161595273194346
11Freerk van duinenHSV Ons Genoegen Makkum24633552972303135658
12Bote BrandsmaHSV de Voorn Harlingen8584132050075108488
13Piet TopmaHSV de Deinende Dobber204970684618295888
14Rob den BoerHSV de Deinende Dobber1636484112084457328
15Teake WielingaHSV Ons Genoegen Makkum34000619732941132910
16Wiebe vd WerkHSV de Bears Balk33352371227023622510
17Adrie de Boer srHSV de Voorn Harlingen14240851315435395110
18piet Roedemahsv ons genoegen Makkum180911naw10809111
19Bert DorenbosHSV de Voorn Harlingen4409451413716546511
20Hielke SoetenHSV de Bears Balk5360172759515955212
21IJ BrandsmaHSV de Voorn Harlingen3035237231925671512
22Piet BakkerHSV de Bears Balk1250332naw10503312
23Gerard van der KooiHSV de Voorn Harlingen13210861622696437712
24Harrie Olde OlthofHSV Ons Genoegen Makkum2278563naw10785613
25Ko JakobsHSV de Bears Balknaw101775613756113
26Be SluiterHSV Ons Genoegen Makkum1046313naw10463113
27Jelle BosmaHSV de Bears Balk2123168323376465314
28Ruud de BoerHSV de Deinende Dobber2845394naw10453914
29Geart ScholtenHSV de Bears Balk9112881807112815
30Goos van der Kooihsv de deinende dobbernaw102546106461016
31Ruud Roelvinkhsv de deinende dobbernaw102444437444317
32Wil bakkerHSV Ons Genoegen Makkum312833978248365717
33Albert AbbinkHSV de Deinende Dobber2334127naw10341217
34Bennie BrouwerHSV de Voorn Harlingennaw10416087160817
35Rene de JongHSV de Deinende Dobber1114627naw10146217
36K. van AmsterdamHSV de Voorn Harlingen2530628naw10306218
37H.attemaHSV de Voorn Harlingen6024298naw10242918
38thomas BrandsmaHSV de Bears Balknaw10naw10020