Puntenwedstrijd 1 – Hemert

In categorie Hengelsport Nieuws, Wedstrijdvissen by webmaster

HEMERT. Op zaterdagmorgen 1 november is de eerste puntenwedstrijd gevist van HSV Ons Genoegen te Makkum. De vislokatie was de Harlinger Vaart te Hemert. Het was warm en zonnig weer en er werd goed gevangen.

Er werden veel voorns gevangen, wat goed uit kwam, omdat voorn extra punten opleveren.

De uitslag was als volgt:

naamsteknummergewichtvoornruisvoorngewicht + bonusplaats
Anne Dirk van Assen36347852107971
Teake Wielinga96753596103032
Freerk van Duinen13583143382813
Frans Temme14448923359394
Rob den Boer16366233356125
Bert Dorenbos12351638155166
Hennie Nauta15310838454087
Harrie Olde Olthof4367230152728
Peter Bodenstaff5229024236909
Tony Landskroon71716181271610
Rene de Jong61435132228511
Remco Dorenbos8101362151312
Klaas Bakker1095923135913