Puntenwedstrijd 2 – Diepe Dolte Workum

In categorie Hengelsport Nieuws, Wedstrijdvissen by webmaster

WORKUM. Op zaterdagmorgen 22 november is de tweede puntenwedstrijd gevist van HSV Ons Genoegen te Makkum. De vislokatie was de Diepe Dolte te Workum. Na wat lichte regen bij aanvang van de wedstrijd werd het in de loop van de ochtend droog en kwam de zon erbij. De vangsten waren zeer oneerlijk verdeeld. Op de steknummers 1, 2 en 3 werd zeer goed gevangen, steknummer 4 was iets minder en alle andere vissers kregen niet of nauwelijks beet. frans-temme-steknr-2

naamstekgewichtvoornbonustotaalplaats
Frans Temme2418373365078331
Ids Idzenga3394160300069412
Keimpe Faber123061995032563
Teake Wielinga41470525017204
Peter Bodenstaff1373621008365
Klaas Bakker57431507936
Bert Dorenbos97241507747
Freerk van Duinen8749007498
Rob den Boer7696006969
Tony Landskroon116870068710
Remco Dorenbos661315066311
Piet Topma12000012
Hennie Nauta10000012