Regio voorjaarswedstrijd 2017

Op 15 april is de voorjaars-regiowedstrijd gevist, georganiseerd door de gezamenlijke besturen van HSV de Voorn te Harlingen, HSV Ons Genoegen te Makkum, HSV De Bears te Balk en HSV de Deinende Dobber te St. Annaparochie. De vislocatie was de Workumer Trekvaart bij Parrega. De organiserende vereniging was deze keer HSV de Bears uit Balk. Er deden 32 vissers mee aan de wedstrijd en er werd gevist van 09.00 – 13.00 uur. Er werd in vier vakken gevist, waarvan twee vakken (A en B) tussen Tjerkwerd en Parrega en twee vakken (C en D) tussen Parrega en Workum. de-prijswinnaars

Om 07.30 uur werden de visstekken verloot in dorpshuis de Gearhing te Parrega. Na het openingswoord van Koos Pit vertrok iedereen naar de waterkant en kon worden begonnen met het opbouwen van de stek. Om 09.00 uur klonk het beginsignaal. het-parcours Het Parcours

Het was bewolkt weer, met een stevige wind in de rug. Er werd door de meeste vissers goed gevangen, de vangsten bestonden hoofdzakelijk uit brasem, blankvoorn en kolblei. bert-dorenbos-steknr-4-met-een-kromme-hengel Bert Dorenbos met een dikke vis!

Slechts bij een enkeling liet de vis het afweten. Na vier uur gevist te hebben ging om 13.00 uur het eindsignaal en werd na de weging de prijsuitreiking gehouden in dorpshuis de Gearhing, waar voor iedereen een snack klaar stond. hennie-nauta-steknr-3 Hennie Nauta op stek 3

Hierna ging spreker Koos Pit over tot de prijsuitreiking en kregen de prijswinnaars een vleespakket mee naar huis. Na afloop werd een groepsfoto van de prijswinnaars gemaakt.

De uitslag was als volgt:

NAAMHSVGEWICHTSTEKUITSLAG
Klaas BakkerOns Genoegen15185131
Anne Dirk van AssenDe Deinende Dobber14135182
Frans TemmeDe Deinende Dobber9986173
Bé SluiterOns Genoegen7868114
Harrie Olde OlthofOns Genoegen7266295
Bote BrandsmaDe Voorn6807266
Wiebe v/d WerkDe Bears6520327
Teake WielingaOns Genoegen6483278
Menno JongkindDe Bears5685249
Bert DorenbosDe Voorn5666410
IJ. BrandsmaDe Voorn5301711
Gerard v/d KooiDe Voorn5295912
Hielke SoetenDe Bears50901213
Pier SchramDe Bears4895114
Piet RoedemaOns Genoegen47392815
Hennie NautaOns Genoegen4722316
Koos PitDe Bears46952017
Tiny HooismaDe Voorn46261518
Albert AbbinkDe Deinende Dobber40681419
Piet BakkerDe Bears37603120
Jelle BosmaDe Bears36043021
Freerk van DuinenOns Genoegen34122522
A.de Boer JRDe Voorn34022223
Fred v/d HamDe Bears2607824
IJsbrand KielaDe Bears25672125
Jappie HaagsmaDe Deinende Dobber25231026
T.LandskroonOns Genoegen23852327
A.de Boer SRDe Voorn1922528
Rob RasOns Genoegen19041629
Rene de JongDe Deinende Dobber1672630
Rob den BoerDe Deinende Dobber885231
Geert ScholtensDe Bears01932
TOTAAL159675
pier-schram-steknr-1 Pier Schram, bestuurslid HSV de Bears te Balk