Rob den Boer regiokampioen 2015!

In categorie Hengelsport Nieuws by webmaster

Op 12 september is de regio najaarswedstrijd gevist, georganiseerd door de gezamenlijke besturen van HSV de Voorn te Harlingen, HSV Ons Genoegen te Makkum, HSV De Bears te Balk en HSV de Deinende Dobber te St. Annaparochie. De vislocatie was de Workumer Trekvaart. De organiserende vereniging was deze keer HSV de Deinende Dobber uit St. Annaparochie. Er deden 28 vissers mee aan de wedstrijd en er werd gevist van 09.00 – 13.00 uur. Er werd in vier vakken gevist, waarvan twee vakken (A en B) tussen Tjerkwerd en Parrega en twee vakken (C en D) tussen Parrega en Workum. groepsfoto-prijswinnaars

Om 07.30 uur werden de visstekken verloot in dorpshuis de Gearhing te Parrega. Na het openingswoord van Frans Temme vertrok iedereen naar de waterkant en kon worden begonnen met het opbouwen van de stek. Om 09.00 uur klonk het beginsignaal.

Het was prachtig visweer, bewolkt, weinig wind en niet koud. De visvangst viel een beetje tegen, er werd redelijk gevangen, maar de grote brasem liet het afweten. Na vier uur gevist te hebben ging om 13.00 uur het eindsignaal en werd na de weging de prijsuitreiking gehouden in dorpshuis de Gearhing, waar voor iedereen een snack klaar stond. Hierna ging spreker van dienst Frans Temme over tot de prijsuitreiking en kregen de prijswinnaars een vleespakket mee naar huis. Na afloop werd een groepsfoto van de prijswinnaars gemaakt. De uitslag was als volgt:

NaamVerenigingVJ Gew.pntNJ Gew.PntTot. KGTot. Pnt
Rob den BoerDe Voorn8662130871117492
Rob RasOns Genoegen9297126702119673
Freerk van DuinenOns Genoegen6146241301102763
Hielke SoetenDe Bears510123027281284
Frans TemmeDe Deinende Dobber310544057171625
Jelle BosmaDe Bears362322306359295
Bouwe v/d VeenDe Voorn598333097390806
Piet BakkerDe Bears325453817170716
Fred v/d HamDe Bears444253172276147
Klaas BakkerOns Genoegen872311209799328
Harrie Olde OlthofOns Genoegen586141837476988
Bert DorenbosDe Voorn213673022251589
Adriaan de Boer JRDe Voorn288952121450109
IJsbrand KielaDe Bears221762470346879
Wiebe v/d WerkDe Bears2320724723479210
Bé SluiterOns Genoegen94261naw10942611
Menno JongkindDe Bears4783407478311
Hennie NautaOns Genoegen2743619785472111
Teake WielingaOns Genoegen3233514866471911
Albert AbbinkDe Deinende Dobber63512naw10635112
Piet RoedemaOns Genoegen48313naw10483113
Koos PitDe Bears3260814895474913
Anne Dirk van AssenDe Deinende Dobber46133naw10461313
Tiny HooismaDe Voorn33723naw10337213
Remco DorenbosDe Voorn1316917004301613
Marten SchramDe Bears43104naw10431014
Jaap v/d LaagDe Deinende Dobber1878816566353414
A.de Boer SRDe Voorn1080815606264014
Rene de JongDe Deinende Dobbernaw1017394173914
Piet TopmaOns Genoegen1483707148314
Tonnie LandskroonOns Genoegennaw1017095170915
Geert ScholtensDe Bearsnaw10860586015
Pier SchramDe Bears40846naw10408416
Pieter de JongDe Deinende Dobber17926naw10179216
Michael GoldenOns Genoegen77099167168616
Harmen KeuningDe Bearsnaw10860686016
Ruud de BoerDe Deinende Dobber38277naw10382717
Keimpe FaberOns Genoegen16908naw10169018