Slachte Marathon aan de Oude Schouw

OUDE SCHOUW. Op zaterdagmorgen 18 augustus is de jaarlijkse Slachte Marathon gevist. De wedstrijd werd georganiseerd door de leden van HSV de Voorn, HSV De Deinende Dobber en HSV Ons Genoegen. Er werd gevist van ‘s morgens 7.00 uur tot ‘s avonds 19.00 uur. Er waren 16 deelnemers en het wedstrijdwater was het Prinses Margrietkanaal bij Oude Schouw. Er werd gevist in twee vakken, vak A en vak B. De wedstrijd werd gesponsord door Klaas Bakker van recreatieboerderij Slachtehiem te Lollum / Arum.

Het was bewolkt weer met een stevige wind schuin op kop. Voor de vaste stok woei het een beetje te hard. Er is goed vis (hoofdzakelijk brasem) gevangen, zowel vlak onder de kant als aan de overkant. Harrie Olde Olthof ving een snoek van 75 cm aan een ragdun snoertje met een klein haakje. In totaal is door de 16 vissers 268 kg vis gevangen, wat best een goed vangstgewicht is. Na de weging hebben de vissers gezamenlijk gegeten in restaurant de Snekerhof bij Oude Schouw.

De uitslag was als volgt:

A-PouleSteknr.GewichtUitslag
Klaas Bakker15345621
Anne Dirk van Assen13323002
Bert Dorenbos14222503
Wil Bakker16182054
Piet Topma11162115
Harrie Olde Olthof10154326
Albert Abbink12149937
Frans Temme9128448
B-PouleSteknr.GewichtUitslag
Siem Vos1202831
Nick Roskam2168922
Rob Ras4167003
Teake Wielinga3128134
Gerard van der Kooy8111505
Goos v/d Kooy5109506
Tonny Landskroon6107397
Rene de Jong7104268