Slachtemarathon 2013 groot succes!

In categorie Hengelsport Nieuws, Wedstrijdvissen by webmaster

Zaterdag 24 augustus is weer de jaarlijkse Slachtemarathon vervist aan het van Harinxmakanaal te Midlum. 12 uren vissen, van ‘s ochtends 7 tot ‘s avonds 7.  Volgens velen de mooiste wedstrijd van het jaar op onze wedstrijdkalender.

ids Idzenga, overallwinnaar van de Slachtemarathon

De Slachtemarathon dankt zijn naam aan de sponsor van deze wedstrijd: Recreatieboerderij Slachtehiem Het werd op alle fronten een prachtige viswedstrijd. Schitterend weer en volop vis voor iedereen. In totaal werd er maar liefst bijna 300 kilo vis gevangen.

Wil Bakker verbrak haar persoonlijke vangstenrecord én ving de grootste vis van de dag, Harrie Olde Olthof eindigde in z’n derde Slachtemarathon voor de derde keer op rij als tweede, Ids Idzenga was de winnaar met ruim 38 kilo vis, we mochten 2 nieuwe deelnemers verwelkomen en op uitnodiging van de sponsor hebben we gezamenlijk nog even gegeten en nagenoten van een geslaagde dag vissen. Wat een dag…..

De uitslag en de foto’s:

Naam:Steknr:GewichtGrootste visEindstand
i. idzenga2380251
H. Olde Olthof1350352
A.D. van Assen6263533
H.Nauta3253524
F, van Duinen5191505
F, Temme4184376
Kl. Bakker7174707
P. Topma9144288
J. van der Laag859759
R, de jong10412310
Uitslag B poule:SteknummerGewichtGrootste visEindstand
R de Boer18137411
R. Ras17131252
A. Abbink19115553
R den Boer14112454
W. Bakker201075054,25
A de Boer Jr1391896
B Dorenbos2190117
S.Menger1569288
T Hooisma1632039
totaal293095