Slachtemarathon: Veel vis!

In categorie Wedstrijdvissen by webmaster

MIDLUM. Op zaterdagmorgen 22 augustus hebben de gezamenlijke visclubs de Slachte Marathon gevist. De wedstrijd werd georganiseerd voor de leden van HSV de Voorn, HSV De Deinende Dobber en HSV Ons Genoegen en er werd gevist van ‘s morgens 7.00 uur tot ‘s avonds 19.00 uur. klaas-bakker-a-klasse-steknr-1


Er waren 15 deelnemers en het wedstrijdwater was het van Harinxmakanaal bij Ungabuurt, Midlum. Er werd gevist in twee vakken, vak A en vak B. De wedstrijd werd gesponsord door Klaas Bakker van recreatieboerderij Slachtehiem te Lollum/Arum.

Het was goed visweer, het was warm, zonnig en er stond niet te veel wind. In de eerste uren stond er een sterke stroming, toen werd de meeste vis gevangen. Later op de ochtend werden de aanbeten minder en ‘s middags werd er door de meeste deelnemers niet veel meer gevangen. Hennie Nauta ving ‘s morgens een grote snoekbaars. Helaas kon Hennie niet de hele wedstrijd uitvissen.

In de A-klasse was het tot het laatste moment spannend wie de wedstrijd zou winnen. Met slechts 1,5 kg verschil won Klaas Bakker de wedstrijd met 19.430 gram. In de B-klasse was Remco Dorenbos de grote winnaar met 13.979 gram. Hij wist de concurrentie ruimschoots voor te blijven. In totaal is door de 15 vissers 146 kg vis gevangen, wat best goed genoemd kan worden. Na de weging hebben de vissers gezamenlijk gegeten bij het restaurant met de grote M. te Midlum.

De uitslag was als volgt:

NaamStekgewichteindstand
Kl. Bakker1194301
B.Dorenbos4179222
H. Olde Olthof5158113
F, Temme7143144
A.D. van Assen6138245
R.Ras8135706
R. den Boer278377
H.Nauta308
R.Dorenbos13139791
A. de Boer jr1687602
A. de Boer sr1454833
R. de Jong1149504
W. Bakker1243615
J. v/d Laag1030916
T. Hooisma1530277
totaal146359