Veel vis tijdens de regio voorjaarswedstrijd

In categorie Hengelsport Nieuws, Wedstrijdvissen by webmaster

PARREGA: Op zaterdag 12 April is de regio voorjaarswedstrijd Sudwest Friesland weer gevist. Op sommige plaatsen had het licht gevroren en er waren hier en daar mistbanken door het grote verschil in temperatuur. 30 mannen en 2 vrouwen hadden zich aangemeld voor deze wedstrijd, welke dit keer georganiseerd werd door HSV “Ons Genoegen’ Makkum. Er werd verzameld in het dorpshuis de Gearhing te Parrega, waar de vissers onder een sociaal babbeltje en met de nodige visserslatijn, een heerlijk bakje koffie nuttigden.

Na de loting werd er een kort woordje gedaan door de voorzitter en om half 8 kon iedereen zich klaarmaken voor de 4 uur durende wedstrijd. Om 9 uur klonk het eerste startsignaal. Inmiddels was de mist opgetrokken en scheen het zonnetje overheerlijk bij (bijna) windstil weer.

Op een aantal stekken werd er direct goed gevangen, terwijl het op andere stekken even duurde voordat de vis aanwezig was. Om 13.00 klonk het laatst signaal en werd de vis gewogen. Er werd in alle vakken goed vis gevangen, maar het D-vak was het beste, daar werd door 8 vissers in totaal 66kg gevangen.

Na de weging ging iedereen weer terug naar de Gearhing voor een broodje bal gehakt en een pot bier. (of fris).  De eerste 3 van elk vak wonnen een prijs en gingen naar huis met een mooi vleespakket.  Eigenlijk had iedereen prijs, namelijk een gratis kleurtje en heerlijk vertoeven aan waterkant met het mooie weer, wat wil een visser nog meer!

Al met al een mooie en geslaagde wedstrijd. Tot de volgende!

Bert Altena

 

De uitslag per vak:

VAK A: NaamVerenigingStekpntGewicht
Klaas BakkerOns Genoegen Makkum118184
Hielke SoetenDe Bears Balk424561
Koos PitDe Bears Balk834397
Rob den BoerDe Voorn Harlingen543217
Tony LandskroonOns Genoegen Makkum351665
Jappie HaagsmaDe Deinende Dobber661455
Rene de JongDe Deinende Dobber77709
Geert ScholtenDe Bears Balk280
VAK B: NaamVerenigingStekpntGewicht
Ids IdzengaOns Genoegen Makkum15114135
Jelle BosmaDe Bears Balk1224920
Bert AltenaOns Genoegen Makkum1034570
Wil BakkerOns Genoegen Makkum1443124
Harry Olde OlthofOns Genoegen Makkum1353050
Fred van der HamDe Bears Balk1162995
Wiebe van der WerkDe Bears Balk972402
Marten SchramDe Bears Balk1682034
VAK C: NaamVerenigingStekpntGewicht
Frans TemmeDe Deinende Dobber18112780
Hennie NautaOns Genoegen Makkum2427577
Rob RasOns Genoegen Makkum2235513
Adriaan de BoerDe Voorn Harlingen1944824
Tiny Hooisma-HutDe Voorn Harlingen2354324
Pieter de JongDe Deinende Dobber2163783
Adrie de BoerDe Voorn Harlingen2573067
Bert DorenbosDe Voorn Harlingen2081891
VAK D: NaamVerenigingStekpntGewicht
Teake WielingaOns Genoegen Makkum28113668
Ruud de BoerDe Deinende Dobber26213081
Keimpe FaberOns Genoegen Makkum3238925
Piet TopmaOns Genoegen Makkum2947682
Anne Dirk van AssenDe Deinende Dobber3057402
Siebe KloostraDe Deinende Dobber2767297
Freerk van DuinenOns Genoegen Makkum3176010
Piet BakkerDe Bears Balk3382652
Totaal GewichtVak A24188
Vak A en B: Bolsward-ParregaVak B37230
Vak C en D: Parrega-WorkumVak C43759
Vak D66717
Totaal171894