Voorjaarsregiowedstrijd Sudwest Fryslân vervist!

In categorie Hengelsport Nieuws, Wedstrijdvissenby webmaster

De prijswinnaars: van Links en van boven naar beneden
Ids Idzenga, Frans Temme, Anne Dirk van Assen, Bowe, Be Sluiter, Bert Altena, Tiny Hooisma, Sietse Feenstra

PARREGA: De voorjaarsregiowedstrijd Sudwest Fryslân werd zaterdag 28 april door HSV Ons Genoegen Makkum e.o. georganiseerd. Er deden 36 vissers mee aan de wedstrijd en er werd gevist van 09.00 – 13.00 uur. Er werd in twee vakken gevist, vak A (tussen Tjerkwerd en Parrega) en vak B (tussen Parrega en Workum). Om 07.30 uur werden de visstekken verloot in dorpshuis de Gearhing te Parrega. Na het openingswoord van Harrie Olde Olthof vertrok iedereen naar de waterkant en kon worden begonnen met het opbouwen van de stek.

 

Om 09.00 uur klonk het beginsignaal. Het weer was hopeloos. Zowat tijdens de hele wedstrijd kwam de regen met bakken uit de lucht en stond er een harde wind dwars op de vaart. Menige visser was verkleumd en paraplu’s bleven met moeite staan. Tijdens de weging gleed Rene de Jong uit en ging te water, wat hem een nat pak opleverde. Het enige lichtpuntje was dat er toch heel aardig vis werd gevangen, hoewel dat niet voor iedereen op ging. Na vier uur gevist te hebben ging om 13.00 uur het eindsignaal en werd na de weging de prijsuitreiking gehouden in het dorpshuis, waar voor iedereen een snack klaar stond. Hierna ging spreker van dienst Harrie Olde Olthof over tot de prijsuitreiking en kregen de prijswinnaars een vleespakket mee naar huis. Na afloop werd een groepsfoto van de prijswinnaars gemaakt.

Voorjaarswedstrijd Regio SW
Vak A
Uitslag:Naam:Visvereniging:Punten:Gewicht:Steknr:
1Klaas BakkerOns Genoegen Makkum1837617
2Frans TemmeDe Deinende Dobber283177
3Ids IdzengaOns Genoegen Makkum362005
4Hennie NautaOns Genoegen Makkum4503812
5Tiny Hooisma-HutDe Voorn Harlingen538429
6Harry Olde OlthofOns Genoegen Makkum636404
7Ruud de BoerDe Deinende Dobber7307416
8Rob den BoerDe Deinende Dobber8273113
9Tony LandskroonOns Genoegen Makkum9263814
10Jaap WijbengaDe Deinende Dobber1023066
11Menno JongkindDe Bears Balk1116478
12Pieter de JongDe Deinende Dobber12155718
13Adriaan de BoerDe Voorn Harlingen13126910
14Rene de JongDe Deinende Dobber146751
15Wil BakkerOns Genoegen Makkum1565815
16Geert ScholtenDe Bears Balk1602
17Fred van der HamDe Bears Balk16011
18A. SchippersDe Bears Balk1603
Vak B
Uitslag:Naam:Visvereniging:Punten:Gewicht:Steknr:
1Sietse FeenstraOns Genoegen Makkum1765019
2Anne Dirk van AssenDe Deinende Dobber2750034
3Bert AltenaOns Genoegen Makkum3615020
4Be SluiterOns Genoegen Makkum4555026
5Bouwe van der VeenDe Voorn Harlingen5485030
6Hielke SoetenDe Bears Balk6405032
7Teake WielingaOns Genoegen Makkum7360036
8Marten SchramDe Bears Balk8320035
9Freerk van DuinenOns Genoegen Makkum9276037
10Bennie BrouwerDe Voorn Harlingen10145023
11Bert DorenbosDe Voorn Harlingen1175024
12Adrie de BoerDe Voorn Harlingen1260028
13Koos PitDe Bears Balk1355021
14Piet BakkerDe Bears Balk16033
15Jelle BosmaDe Bears Balk16025
16L. MousDe Bears Balk16031
17Gerrit MulderDe Bears Balk16027
18Joop GerritsmaOns Genoegen Makkum16022