1e Winterwedstrijd – Bonkevaart: 

NaamSteknr.GewichtUitslag
H. Nauta136971
F. Temme1727492
T. Landskroon139593
J.R. de Boer27324
H. Olde Olthof3018
F. van Duinen4018
T. Wielinga5018
J.R. den Boer6018
P.Bodenstaff7018
R. de Jong8018
J v/d Laag9018
K. Bakker10018
I. Idzenga11018
B. Dorenbos12018
W. Bakker14018
P. Topma15018
A.D. van Assen16018
Totaal gewicht:8137

2e Winterwedstrijd – Kruiswater Bolsward: 

Uitslag tweede winterwedstrijd 2013/2014
Vak A: NaamSteknr.GewichtUitslag
I. Idzenga788501
F. Temme886982
T. Wielinga478403
B Altena177354
J.R. den Boer254745
P. Topma546666
P. Roedema643537
R. de Jong328218
W. Bakker925149
Vak B: Naam
A.D. van Assen1044151
H. Nauta1136262
J.R. de Boer1827253
S Menger1523134
T. Landskroon1421335
J.v/d Laag1620466
F. van Duinen1316417
B. Dorenbos1216288
H. Olde Olthof176539

3e Winterwedstrijd – Diepe Dolte Workum: 

StandNaamGewicht(gr)Stek
1Anne Dirk van Assen58189
2Harrie Olde Olthof54682
3Bert Altena47284
4Freerk van Duinen464116
5S. Menger45551
6Ids Idzenga396913
7Frans Temme396311
8Ruud de Boer355417
9Teake Wielinga334714
10Piet Topma27525
10Piet Roedema275215
12Peter Bodenstaff24443
13Bert Dorenbos20467
14Hennie Nauta19888
15Rob den Boer16936
16Tonny Landskroon165010
17Jaap v/d Laag151712
18Rene de Jong123518

4e Winterwedstrijd – Franeker: 

StandNaamGewicht(gr)Stek
1H. Olde Olthof272114
2P Roedema22291
3A.D. van Assen20254
4J.R. de Boer16969
5F. van Duinen166912
6R. de Jong116411
7S Menger103713
8K. Bakker8516
9F. Temme8295
10B. Dorenbos6442
10P. Topma5513
10H. Nauta07
10T. Landskroon08
10J.R. den Boer Gedisk.113010

5e Winterwedstrijd – Kromme Knillis Akkrum: 

UitslagNaamStekGewicht(gr)
1A.D van Assen13966
2Freerk van Duinen22102
3Hennie Nauta71814
4Frans Temme131489
5Piet Roedema141464
6Peter Bodenstaff51402
7Jaap v/d Laag31362
8Harrie Olde Olthof121353
9Tonny Landskroon41151
10Teake Wielinga81145
11Piet Topma16956
12Rene de Jong6913
13J.R. Den Boer10910
14Bert Dorenbos15789
15S. Menger11749
16J.R. De Boer9730

Eindstand wintercompetitie 2014: 

NaamTot. GewichtTot. PuntenNa AftrekNa Aftrek
Anne Dirk van Assen1622416162246
Frans Temme17728241689915
Hennie Nauta11125261112516
Freerk van Duinen10053281005318
Ruud de Boer943729870719
Harrie Olde Olthof10195301019520
Piet Roedema10798341079824
S. Menger865436865426
Ids Idzenga12819371281927
Bert Altena12463371246327
Tonny Landskroon589337589327
Teake Wielinga12332421233232
Jaap van der Laag492543492533
Rene de Jong613344613334
Rob den Boer807745807735
Piet Topma892546892536
Peter Bodenstaff384646384636
Bert Dorenbos510748510738
Klaas Bakker8514885138
Wil Bakker251449251439