1e Beker – Hemert: 

A-PouleSteknr.GewichtUitslag
I. Idzenga1779701
F. Temme2463572
K. Bakker861833
P.Topma2058804
B.Sluiter2357005
A.D. van Assen1852116
H. Nauta334587
H. Olde Olthof2531028
T.Landskroon529329
F. van Duinen7257610
B. Altena10236211
A de Boer jr21192212
R.de Boer19191913
totaal A klasse55572
B-PouleSteknr.GewichtUitslag
R. Ras2235581
J.R. den Boer1235422
B. Dorenbos1134963
K.Faber1532484
R de Jong1632355
T.Wielinga430936
S. Kloostra629947
P. Roedema1422608
P.Bodenstaf1316259
P.de Jong286710
A. de Boer sr.985711
W. Bakker179512
totaal B klasse29570
totaal kg85142

2e Beker – Workumer Trekvaart: 

A-PouleSteknr.GewichtUitslag
P.Topma155581
A.D. van Assen1636162
B.Sluiter620903
F. Temme1220004
H. Nauta718115
K. Bakker1017406
H. Olde Olthof414587
F. van Duinen2010598
A de Boer jr810499
R.de Boer393210
T.Landskroon1772410
B-PouleSteknr.GewichtUitslag
S.Feenstra521021
P.de Jong2118272
T.Wielinga915233
K.Faber1514954
J.R. den Boer212725
A. de Boer sr.198456
B. Dorenbos118177
R de Jong147218
W. Bakker135859
R. Ras18010

3e Beker – Zwette Reduzem: 

A-PouleSteknr.GewichtUitslag
I. Idzenga546131
A.D. van Assen1626292
B.Sluiter1716443
A de Boer jr1816164
H. Nauta1311955
F. Temme1010626
F. van Duinen1410127
R.de Boer97988
H. Olde Olthof76449
K. Bakker4010
P.Topma363710
B-PouleSteknr.GewichtUitslag
K.Faber1118881
J.v/d Laag111732
S.Feenstra211553
B. Dorenbos2011144
J.R. den Boer129265
T.Wielinga88396
R de Jong157157
P.de Jong187128
A. de Boer sr.609

4e Beker – Midlum: 

A-PouleSteknr.GewichtUitslag
I. Idzenga185501
F. Temme1674832
F. van Duinen1557903
H. Nauta1447064
H. Olde Olthof929455
P.Topma1020646
B.Sluiter217227
K. Bakker612198
B-PouleSteknr.GewichtUitslag
J.R. den Boer841621
B. Dorenbos430272
P.de Jong1827503
R. Ras1219834
T.Wielinga1717805
K.Faber59726
S.Feenstra139227
J.v/d Laag118478
W. Bakker36459
T. Hooisma-Hut763510

5e Beker – Workumer Trekvaart: 

A-PouleSteknr.GewichtUitslag
A.D. van Assen1850281
H. Nauta2039482
B.Sluiter830253
F. Temme1129354
I. Idzenga1728825
R.de Boer1928586
P.Topma225457
K. Bakker1623318
H. Olde Olthof418149
A de Boer jr1296410
F. van Duinen5101510
T.Landskroon13166210
B-PouleSteknr.GewichtUitslag
R. Ras137841
J.v/d Laag714212
R. Dorenbos1413473
B. Dorenbos1510684
J.R. den Boer99635
R de Jong109356
P.de Jong38267
T. Hooisma-Hut66538

6e Beker – Heerenveens Kanaal: 

A-PouleSteknr.GewichtUitslag
K. Bakker159391
A.D. van Assen258752
B. Altena2457163
R.de Boer2327394
H. Olde Olthof1424025
F. van Duinen712026
F. Temme2211287
A de Boer jr99258
P.Topma186759
H. Nauta1265210
I. Idzenga660810
B.Sluiter855010
B-PouleSteknr.GewichtUitslag
R de Jong517601
R. Ras2115062
A. de Boer sr.1614293
K.Faber310234
B. Dorenbos1110165
J.v/d Laag1810136
T.Wielinga209157
R Dorenbos198918
J.R. den Boer107979
W. Bakker1565210
T. Hooisma-Hut462510
P. Roedema13010

7e Beker – PM Spannenburg: 

A-PouleNaamSteknr.Gewicht
1B. Altena418827
2A.D. van Assen818493
3F. Temme716793
4P.Topma1210754
5H. Olde Olthof1510234
6F. van Duinen37871
7K. Bakker104997
8H. Nauta193898
9R.de Boer163539
10T.Landskroon112071
B-PouleNaamSteknr.Gewicht
1R Dorenbos145716
2B. Dorenbos183539
3W. Bakker23452
4P.Bodenstaf213084
5R de Jong12356
6P.de Jong202139
7R. Ras61752
8J.v/d Laag91622
9T.Wielinga171062
10K.Golden5631
10J.R. den Boer12616

Eindstand zomercompetitie: 

 A-PouleTotaal  Na aftrek  
1A.D. van Assen40852254085215
2F. Temme37758283663021
3I. Idzenga24623382462328
4P.Topma28113412747631
5H. Nauta19668411901631
6B.Sluiter14731411473131
7K. Bakker22409432240933
8H. Olde Olthof22599482195539
9F. van Duinen20525501951040
10B. Altena26905542690544
11R.de Boer12785571278547
12A de Boer jr647661647651
13T.Landskroon738969738959
B-PouleTotaalNa aftrek
1B. Dorenbos14077271326020
2R. Ras12583351258325
3J.R. den Boer12278371166227
4K.Faber862639862629
5R de Jong972242972232
6T Wielinga921246921236
7P.de Jong912146912136
8J.v/d Laag607646607636
9R.Dorenbos795452795441
10S.Feenstra417951417941
11A. de Boer sr.313158313148
12W. Bakker612961612951
13P.Bodenstaf470963470953
14S. Kloostra299467299457
15P. Roedema226068226058
16T. Hooisma-Hut191369191359
17K Golden6317063160
totaal400428gr.
gemiddeld6459gr.