1e Beker – Hemert: 4 april 

A-PouleSteknr.GewichtUitslag
F. Temme2115761
A.D. van Assen514212
K. Bakker1814183
R. den Boer1311704
B.Sluiter129165
F. van Duinen168236
P.Topma107647
B. Dorenbos66478
I. Idzenga146199
H. Nauta956610
R. Ras2056610
H. Olde Olthof455610
Tot. Gew.11042
B-pouleSteknr.GewichtUitslag
R. de Boer2229881
A Abbink111672
A. de Boer jr.198363
K.Faber37584
A. de Boer sr.116475
P. Roedema85696
R de Jong175577
T.Wielinga75388
J.v/d Laag209
R . Dorenbos1509
Tot. Gew.8060

2e Beker – Workumertrekvaart: 2 mei

A-PouleSteknr.GewichtUitslag
A.D. van Assen5105611
I. Idzenga478802
F. Temme1077013
H. Olde Olthof2356794
R. den Boer2152175
K. Bakker848156
B.Sluiter1745957
R. Ras2243138
F. van Duinen941689
H. Nauta16315510
B. Dorenbos20111110
P.Topma1274010
Tot.61935
Gem.5161
B-PouleSteknr.gewichtuitslag
T.Wielinga1464501
P. Roedema261772
R. de Boer1153473
T. Hooisma-Hut1947504
T. Landskroon2443635
A. de Boer jr1840756
K.Golden332607
J.v/d Laag727628
K.Faber1517499
A. de Boer sr.6157610
R.Dorenbos13139310
A Abbink12125110
Tot.43153
Gem.3596

3e Beker – Zwette Reduzem: 23 mei

A-PouleSteknr.GewichtUitslag
K. Bakker2468811
A.D. van Assen1750912
B.Sluiter1649053
F. Temme548584
F. van Duinen448205
H. Nauta1534056
P.Topma628787
R den Boer1928548
I. Idzenga1427399
B. Dorenbos11271210
H. Olde Olthof7163110
R. Ras8139510
B-PouleSteknr.GewichtUitslag
A Abbink345511
T. Hooisma-Hut141412
J.v/d Laag240603
T.Wielinga1736624
R. de Boer1330305
K.Faber2130036
R. Dorenbos2321627
A. de Boer jr2219088
A. de Boer sr.1015649
R de Jong12145910
T.Landskroon2090810
K.Golden969910

4e Beker – Midlum: 20 juni

A-PouleSteknr.GewichtUitslag
H. Nauta14126461
K. Bakker10109002
I. Idzenga2277503
A.D. van Assen361464
F. van Duinen157475
F. Temme2154596
H. Olde Olthof1738117
B. Dorenbos428058
R. Ras617319
B-PouleSteknr.GewichtUitslag
R. Dorenbos1576611
R. de Boer762392
A. de Boer jr.2031613
R Roelvink1830404
T. Hooisma-Hut1630005
W. Bakker927716
A. de Boer sr.221767
T. Landskroon1319478
T.Wielinga518709
R de Jong12164410
K.Golden890110

5e Beker – Van harinxmakanaal Dronrijp: 29 augustus 

A-PouleSteknr.GewichtUitslag
B.Sluiter2427061
B.Dorenbos2326112
F. van Duinen1915973
H. Olde Olthof1615774
K. Bakker1713075
A.D. van Assen1012906
F. Temme139257
R.Ras118448
R. den Boer207609
I. Idzenga2175610
11667
B-PouleSteknr.GewichtUitslag
R de Jong634021
R. Dorenbos919322
K.Golden1117773
W. Bakker413984
T. Hooisma-Hut1813045
A. de Boer jr.2210646
A Abbink156687
J.v/d Laag76258
T.Wielinga86049
R. de Boer14010
12774

6e Beker – Van harinxmakanaal Midlum: 26 september 

A-PouleSteknr.GewichtUitslag
A.D. van Assen474291
B.Sluiter1544792
H. Olde Olthof2232363
K. Bakker626894
I. Idzenga2025815
B.Dorenbos1423376
F. Temme1622227
P.Topma1815778
H. Nauta1714329
R.den Boer7138510
F. van Duinen23113810
R.Ras11105710
B-PouleSteknr.GewichtUitslag
R Dorenbos364831
A Abbink949622
P. Roedema248683
A. de Boer sr.147194
R. de Boer842935
A. de Boer jr.1938246
T. Hooisma-Hut529497
J.v/d Laag2528988
R Roelvink2417339
T.Wielinga13162810
T. Landskroon10140810
R de Jong21114810
W. Bakker12101310

7e Beker – PM Spannenburg: 17 oktober

A-PouleSteknr.GewichtUitslag
K. Bakker1941491
H. Olde Olthof1831302
B.Dorenbos527933
P.Topma227184
F. Temme1613225
F. van Duinen1011246
B.Sluiter1310287
R. den Boer209538
A.D. van Assen149509
B-PouleSteknr.GewichtUitslag
A Abbink1224181
R Dorenbos121732
A. de Boer jr.318643
R. de Boer1118424
A. de Boer sr.86935
W. Bakker176406
K.Golden75577
T. Landskroon408
T. Hooisma-Hut1508
R de Jong908
R Roelvink608

Eindstand Zomercompetitie:

Klik op de link voor het totale overzicht
Archief-wedstrijden-zomercompetitie-2015