Dikke brasems bij de 3e zomerwedstrijd

In categorie Hengelsport Nieuws, Wedstrijdvissenby webmaster

Wedstrijd locatie: Workumertrekvaart te Parrega

Aan deze wedstrijd deden 21 vissers mee die probeerden zo veel mogelijk gewicht aan vis bij elkaar te hengelen en te strijden voor de 1e plaats. Deze wedstrijd werd gevist aan de workumertrekvaart tussen Bolsward en Parrega.

Dikke brasems!

Het was prachtig weer, veel zon en weinig wind. Er stond een klein stroompje in de Workumer Trekvaart. Er zijn veel dikke brasems gevangen.

In Vak A is er door 11 vissers 80kg gevangen en in vak B door 10 vissers 66.8kg. Niet zo goed als de vorige wedstrijd, maar wederom goede vangsten aan de workumertrekvaart.

Impressiefoto’s wegen na de wedstrijd

 

Actiefoto’s van de wedstrijdvissers

Uitslag 3e zomerwedstrijd 2019

Vak ASteknr.GewichtUitslag
Klaas Bakker3157171
Frans Temme5157002
Adriaan de Boer10105703
Piet Topma280434
Teake Wielinga665605
Harrie Olde Olthof455646
Goos van der Kooy949427
Wil Bakker141018
Rienk Groothoff1138319
Adrie de Boer8297910
Bert Dorenbos7241811
Vak BSteknr.GewichtUitslag
Gerard van der Kooy21144181
Freerk van Duinen17130502
Anne Dirk van Assen1971313
Remco Dorenbos1258144
Ruud Roelvink1555475
Siem Vos1654796
Rob den Boer1849897
Rob Ras1346488
Roan de Jong2045409
Albert Abbink14121910