Zomerwedstrijd gevist aan de Workumertrekvaart te Parrega

In categorie Hengelsport Nieuws, Wedstrijdvissenby webmaster

Wedstrijd locatie: Workumertrekvaart te Parrega

Aan deze wedstrijd deden 19 vissers mee die probeerden zo veel mogelijk gewicht aan vis bij elkaar te hengelen en te strijden voor de 1e plaats. Deze wedstrijd werd gevist aan de workumertrekvaart tussen Bolsward en Parrega.

Het parcours aan de workumertrekvaart

Goede vangsten!

Er is gevist in twee vakken en er is erg goed gevangen!  In Vak B is er door 9 vissers 75kg gevangen en in vak A door 10 vissers 109kg!  Dat is bijna 9.7kg per persoon. Er zijn dagen dat het minder goed wil.

Impressiefoto’s wegen na de wedstrijd

Vak ASteknr.GewichtUitslag
Freerk van Duinen7232851
Klaas Bakker6171502
Remco Dorenbos3158743
Be Sluiter4137334
Goos van der Kooy588255
Rene de Jong185866
Frans Temme967637
Tony Landskroon861008
Roan de Jong1045279
Rienk Groothof2405610
Vak BSteknr.GewichtUitslag
Albert Abbink17165891
Anne Dirk van Assen14109682
Harrie Olde Olthof16100703
PietTopma1595684
Bert Dorenbos1983205
Ruud de Boer1165646
Teake Wielinga1360947
Nick Roskam1852548
Wil Bakker1215049