test

Zomerwedstrijd gevist aan de Zwette te Reduzum

In categorie Hengelsport Nieuws, Wedstrijdvissen door webmaster

Geen competitie meer maar losse wedstrijden

Sinds de “gezellige gezamenlijke avond” eind November vorig jaar waarbij alle wedstrijdvissers van HSV Ons Genoegen Makkum, de Deinende Dobber en HSV de voorn te Harlingen bij elkaar kwamen om het afgelopen seizoen te evalueren, de wedstrijden voor het seizoen 2019 te bespreken en natuurlijk de gewonnen prijzen in ontvangst te nemen, is er afgesproken om vanaf 2019 geen zomercompetitie meer te houden maar “losse’ wedstrijden.  Vanaf nu wordt er gevist in twee vakken en is er per wedstrijd een prijs te winnen , dus voor iedereen gelijke kansen.

Wedstrijd locatie: Zwette te Reduzum

Aan deze wedstrijd deden 23 vissers mee die probeerden zo veel mogelijk gewicht aan vis bij elkaar te hengelen en te strijden voor de 1e plaats. De wedstrijd is gevist aan de Zwette bij Reduzum. Het was heerlijk weer en zonovergoten met weinig wind, dus volop genieten!

Het parcours aan de Zwette te Reduzum, Nijlânsdyk 1

Grote brasems

Er stond een klein stroompje in de Zwette wat vaak zorgt voor goede vangsten. Er is veel grote brasem gevangen, al was dat niet bij iedereen het geval. De meeste vis is in het eerste uur gevangen en daarna vielen de aanbeten stil.

Impressiefoto’s wedstrijd deelnemers

Uitslag 1e zomerwedstrijd Reduzum 30-3-2019

Vak ASteknr.GewichtUitslag
Freerk van Duinen7108981
Remco Dorenbos280402
Klaas Bakker970303
Anne Dirk van Assen1255914
Be Sluiter1154765
Siem Vos350166
Nick Roskam1041827
Ruud de Boer434298
Adrie de Boer132299
Tonny Landskroon5291510
Bert Dorenbos8191811
Goos van der Kooy6138512
Vak BSteknr.GewichtUitslag
Harrie Olde Olthof23106791
PietTopma2179222
Gerard van der Kooy1947803
Wil Bakker1838854
Roan de Jong2034025
Rienk Groothoff2222636
Ruud Roelvink1620067
Teake Wielinga1318418
Rob den Boer1716019
Frans Temme15138810
Albert Abbink14135111
Uitslag 1e zomerwedstrijd Reduzum 30-3-2019